Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1012 Revision av FVVA mätare
Referensnummer: TI 2021-1012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser revision av fjärrvärme och VA mätare.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater, 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen