2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och omhändertagande av komposterbart trädgårdsavfall
Beskrivning: Kommunalförbundet Samverkan Återvinning och Miljö -SÅM inbjuder till anbudsgivning gällande avhämtning av komposterbart trädgårdsavfall från anläggningar inom Köparens medlemskommuner, lagring och/eller förbehandling samt omhändertagande.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde A
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132102:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde B
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132102:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Helheten anbudsområde A+B
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132102:Lot:3