349405-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Kontorsmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmateriel
Referensnummer: 201906
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Kontorsmateriel till SVT, SR, UR samt SRF.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30197000 Mindre kontorsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen