2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilar till TvNo 02526
Beskrivning: TvNo Textilservice AB organisationsnummer 556194-6152 har för avsikt att köpa två nya lastbilar. Dessa lastbilar ska utrustas med påbyggnad för transport av tvättvagnar till i första hand sjukvården i Region Östergötland- och Jönköpings län.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000