349422-2026 - Resultat
Sverige – Lagerhantering – Lagerhanterare, fyra (4) konsulter. Konsultstöd för leverans av TGM-material
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLagerhanterare, fyra (4) konsulter. Konsultstöd för leverans av TGM-material
BeskrivningTrafikverket är i behov av fyra (4) stycken konsulter för tillfällig resursförstärkning inom verksamhetsområdet Inköp och Logistik. Rollen är lagerhanterare. Omfattningen för uppdraget är 100% under uppdragstiden. Uppdraget tillhör Produktion Nässjö. Som Lagerhanterare på Trafikverket arbetar konsulten med lagerhantering från godsmottagning till utleverans av material i Trafikverkets anläggning/lokaler i Nässjö.
Intern identifierareKOM-419396
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLagerhanterare, fyra (4) konsulter. Konsultstöd för leverans av TGM-material