34943-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopbilar – Sopbilar - 2 facks för tömning utav sopkärl
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSopbilar - 2 facks för tömning utav sopkärl
BeskrivningTvå kompletta2 facks sopbilar byggda för tömning utav sopkärl stl 140 l-660.
Intern identifierare24/9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000