349460-2025 - Resultat
Sverige – Diverse tjänster – Storköksutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStorköksutrustning
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende storköksutrustning inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare24/22
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221000 Köksutrustning, 39221100 Köksgeråd, 39314000 Utrustning för industrikök, 42000000 Industrimaskiner, 42959000 Diskmaskiner för storkök, 44410000 Badrums- och köksartiklar, 45262690 Renovering av byggnader, 45421151 Montering av kompletta kök, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000