34948-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Norrköping: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Centrala utskrifter samt kuvertering
Referensnummer: 3.2.1-2018-1107
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Migrationsverkets avrop av centrala utskrifter samt.
Kuvertering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79571000 Utskick, 79824000 Tryckning och distribution, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen