2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Ögonbottenskameror , Vidvinkelkamera Region Norrbotten
Beskrivning: Region Norrbotten har för avsikt att byta ut upp till 7 stycken befintliga Ögonbottenkameror inom regionen och efterfrågar här med mer information inför arbetet med kravställningen i kommande Upphandling.
Intern identifierare: 25/262
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar