See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniskt stöd inom skydds och anläggningsteknik 2025
Beskrivning: Teknikskt stöd inom skydds och anläggningsteknik
Intern identifierare: 5925/2024
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leverantörskrav (1)
Beskrivning: tekniskt stöd inom skydds och anläggningsteknik
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörskrav.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde 1 - Konventionella vapen (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde 2 - Elmiljöhot (1)
Beskrivning: tekniskt stöd inom skydds och anlägningsteknik
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Avtalsområde 3 - CBRN (1)
Beskrivning: Tekniskt stöd inom skydds och anläggningsteknik
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtalsområde 4 - Tillträdesskydd (1)
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Avtalsområde 5 - Risk- och sårbarhetsanalyseravser
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Avtalsområde 6 - Perimeterskydd
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Avtalsområde 7 - Anläggningsteknik