Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Hänglås
Referensnummer: 2.3.1/2023/937
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44521210 Hänglås
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholms Stad genom dess Idrottsnämnd inbjuder intresserade att inkomma med anbud i upphandling av ramavtal för hänglås avseende försäljning i sim- och idrottshallarna enligt de förutsättningar som anges i detta upphandlingsdokument med en avtalstid på två (2) år med möjlighet till förlängning med ytterligare ett (1) + ett (1) år.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44521210 Hänglås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen