349528-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av möbler – Upphandling av ramavtal för Tapetsering och möbelrenovering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av ramavtal för Tapetsering och möbelrenovering
BeskrivningUpphandling av Tapetsering- och möbelrenoveringstjänster för kulturhistoriskt värdefulla miljöer
Intern identifierareFSK 2024/706
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50850000 Reparation och underhåll av möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial, 39100000 Möbler, 39150000 Diverse möbler och utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av ramavtal för Tapetsering och möbelrenovering