2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till avfallsanläggning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av en fabriksny (1) hjullastare i enlighet med krav och specifikationer i Bilaga 1Teknisk specifikation, inklusive tillhörande standardutrustning och angivna tillbehör. Leverans av maskinen ska ske senast 2026-12-18.
Intern identifierare: UVA-2026-00565
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: enligt FFU