See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Besiktning bygg
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på ramavtal besiktning bygg. Anbud ska lämnas i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101832:Lot:1