349800-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstunnor – Inköp avfallskärl med option för utsätttning av dessa
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp avfallskärl med option för utsätttning av dessa
BeskrivningUpphandlingen omfattar inköp av tvåfacks avfallskärl samt en option för utsättning av dessa.
Intern identifierare2026-023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000