2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Provberedning av fisk för miljögiftsanalys samt Analys av organiska miljögifter och kvicksilver i fisk
Beskrivning: Ramavtal för Provberedning av fisk för miljögiftsanalys samt Analys av organiska miljögifter och kvicksilver i fisk
Intern identifierare: MF 2025/48
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Provberedning av fisk för miljögiftsanalys samt Analys av organiska miljögifter och kvicksilver i fisk
Intern identifierare: Ramavtal för Provberedning av fisk för miljögiftsanalys samt Analys av organiska miljögifter och kvicksilver i fisk