2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Visumtjänter
Beskrivning: Ramavtalet innefattar behov av visumtjänster samt servicetjänster som kan förekomma vid anskaffandet av visum vid olika ambassader och konsulat.
Intern identifierare: 25/002024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster, 63515000 Resetjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Visumtjänter