349907-2025 - Resultat
Sverige – Bränslen – Bränslepellets
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBränslepellets
BeskrivningBränslepellets
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105058:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09111400 Träbränslen