349912-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Renovering av byggnader – Ombyggnation Dragonvägen i samverkan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmbyggnation Dragonvägen i samverkan
BeskrivningOmbyggnation av Dragonvägen i samverkan.
Intern identifierareUPVH/2024:10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45453000 Reparation och renovering, 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningOmbyggnation Dragonvägen i samverkan
Intern identifierareOmbyggnation Dragonvägen i samverkan