349920-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Streckkodsläsare – Streckkodsläsare 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStreckkodsläsare 2024
BeskrivningUpphandling av ramavtal för streckkodsläsare som primärt ska användas med Millenium.
Intern identifierareRS 2022-00790
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30216130 Streckkodsläsare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal
Mängd12 500