349967-2023 - PlaneringSverige-Vänersborg: Glasögon
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Arbetsglasögon
Referensnummer: RS 2023-03311
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33734000 Glasögon
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI gällande kommande upphandling av arbetsglasögon
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33735100 Skyddsglasögon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen