See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reparation av kyl- frys- och klimatanläggningar
Beskrivning: Service och reparation av kyl- frys- och klimatanläggningar vid beställarnas
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde Motala kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92959:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Mjölby kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92959:Lot:2