See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Centrifuger för laboratoriebruk
Beskrivning: Centrifuger för laboratoriebruk
Intern identifierare: RS 2024-02191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 42931000 Centrifuger
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000