350114-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snöröjning, halkbekämpning och sandsopning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning, halkbekämpning och sandsopning
BeskrivningSnöröjning, halkbekämpning och sandsopning
Intern identifierare653378
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 90612000 Gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelÖsteråker
BeskrivningRoslagsvatten AB
Intern identifierareÖsteråker
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVallentuna
BeskrivningRoslagsvatten
Intern identifierareVallentuna
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelEkerö
Intern identifierareEkerö
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKnivsta
Intern identifierareKnivsta
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelVaxholm
Intern identifierareVaxholm