Programvara för transaktionsbehandling
Automatisk avgiftsbetalning
Programvara och informationssystem
Programvara för kassasystem
Parkeringstjänster
IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
I stället för: