350139-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader – Kjula skola - Rivning och nybyggnad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKjula skola - Rivning och nybyggnad
BeskrivningRivning av befintlig byggnad och nybyggnation.
Intern identifierare26/9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000