35015-2022 - ResultatSverige-Kalmar: Detaljhandelstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av presentkort
Referensnummer: 2021-094
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55900000 Detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal presentkort.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18530000 Presenter och priser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen