Upphandling avseende konsulttjänster för Elektroniska Inköpsprocesser som rekommenderas inom ramen för Singel Face To Industry (SFTI).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72211000 Programmering av system- och användarprogram, 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72246000 Konsulttjänster för system, 79211120 Försäljnings- och inköpsregistrering, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen