2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extension of a continuous flow tubular reactor system
Beskrivning: Extension of a continuous flow tubular reactor system.
Intern identifierare: SU-464-0019-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51210000 Installation av mätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Procurement of updated/ upgrades of tubular reactors
Intern identifierare: Extension of a continuous flow tubular reactor system