2. Förfarande
Förfarande
Titel: He-cooled manipulator
Beskrivning: He-cooled manipulator
Intern identifierare: V 2025/1510
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
Ytterligare klassificering (cpv): 73111000 Forskningslaboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: He-cooled manipulator