Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förbrukningsprodukter till lantbruk och service
Referensnummer: SLU ua 2021.2.4.4-513
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 42600000 Verktygsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 24951000 Fetter och smörjmedel, 33691000 Antiparasitära, insektsdödande och repellerande medel, 39224300 Kvastar och borstar och andra artiklar för hushållsändamål, 44165100 Slangar, 44423200 Stegar, 44511000 Handverktyg, 44531000 Gängade fästen
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen