35056-2025 - Planering
Sverige – Andningsapparater för medicinskt bruk – Inbjudan till produktvisning av CPAP & Masker
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInbjudan till produktvisning av CPAP & Masker
BeskrivningVGR bjuder in till produktvisningsdag 18/2 2025 gällande CPAP & Masker, var god se bifogat dokument för information.
Intern identifierareRS 2024-04848
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk