Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsa.
Referensnummer: 0319/17UH-2017-47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Räddningstjänsten Storgöteborg genomför en ramavtalsupphandling. Ramavtalet omfattar företagshälsa till personal för uttag vid behov under avtalstiden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen