See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Osteosyntesmaterial - Trauma/Ortopedi 2026
Beskrivning: Upphandling av Osteosyntesmaterial (trauma/ortopedi)
Intern identifierare: 26RS353
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141700 Ortopediska artiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141770 Artiklar för behandling av frakturer, spikar och plattor, 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1 Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1873742-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 2 Kravspecifikation generella obligatoriska krav
Intern identifierare: 1873744-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 3 Ramavtal
Intern identifierare: 1880774-2