350781-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigställande byggnadsarbeten – Entreprenad, ramavtal Övriga hantverksarbeten,Stockholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenad, ramavtal Övriga hantverksarbeten,Stockholm
BeskrivningÖvriga hantverksarbeten i Stockholm för slotten.
Intern identifierare1842/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000