350885-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulttjänster Säkerhet
Referensnummer: SFSS 2023-01019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
II.1.4.
Kort beskrivning
Västfastigheter upphandlar ramavtal gällande tekniska säkerhetskonsulter enligt upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen