350963-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och halkbekämpning i Finspångs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och halkbekämpning i Finspångs kommun
BeskrivningUpphandlingen avser snöröjning, halkbekämpning samt anslutande tjänster och varor inom Finspångs kommun och för kommunala bostadsbolaget Vallonbygden AB.
Intern identifierare6065
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000