See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Luftduschar
Beskrivning: Göteborgs universitet önskar upphandla leverans, uppställning, montage och igångsättning av 12 luftduschar/personslussar med renhetskrav ISO 5 (Class 100, FED STD 209E), inklusive garanti och fullservice i 5 år efter slutgodkännande.
Intern identifierare: EUI 24 025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Ytterligare klassificering (cpv): 39330000 Desinfektionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AF. Allmänna föreskrifter
Beskrivning: Göteborgs universitet önskar upphandla leverans, uppställning, montage och igångsättning av 16 luftduschar/personslussar med renhetskrav ISO 5 (Class 100, FED STD 209E), inklusive garanti och fullservice i 5 år efter slutgodkännande.
Intern identifierare: 1473951
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på tjänsten
Intern identifierare: 1473987