See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Saneringsavtal och skadedjursförsäkring samt bekämpning gnagare - fågelsäkring
Beskrivning: Halmstads Fastighets AB och medförsäkrade bolag (kallad Beställaren) inbjuder er att inkomma med anbud avseende Saneringsavtal och skadedjursförsäkring samt Bekämpning gnagare - Fågelsäkring.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Saneringsavtal och skadedjursförsäkring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123551:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Bekämpning gnagare - fågelsäkring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123551:Lot:2