351099-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationskablar – 268395 Kablage till manöversystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel268395 Kablage till manöversystem
BeskrivningKablage till manöversystem 15 600 m av ELAQPQB 100x2x0,6 samt 5 200 m av ELAQPQB 20x2x0,6.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32521000 Telekommunikationskablar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132337:Lot:1