351149-2023 - ResultatSverige-Kalmar Växjö: Programrelaterade tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System for international mobility and cooperation agreements
Referensnummer: 2020/3831-2.1.6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72260000 Programrelaterade tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Mobility system for staff and students at Linnaeus University.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48219300 Programvara för administration, 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48930000 Programvara för utbildning och underhållning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72263000 Programimplementation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen