See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laparoskopistaplar - Region Västmanland
Beskrivning: Laparoskopistaplar för Region Västmanland.
Intern identifierare: IN-IN25-0089
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Se underlag för mer information
Intern identifierare: 1666911
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: xxx
Intern identifierare: 1666912