35123-2024 - Resultat
Sverige – Utvärderingskonsulttjänster – Utvärderingar av Riksrevisionens internationella utvecklingssamarbete
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtvärderingar av Riksrevisionens internationella utvecklingssamarbete
BeskrivningKonsulttjänster för utvärderingar av Riksrevisionens internationella utvecklingssamarbete.
Föregående meddelande010306-2023
Intern identifierare2023/0943
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000