2. Förfarande
Förfarande
Titel: El-material och ljuskällor Örebro kommun (för yrkesmässig verksamhet)
Beskrivning: El-material och ljuskällor Örebro (för yrkesmässig verksamhet)
Intern identifierare: Ks 725/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: El upphandling
Intern identifierare: 1685028-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1685029-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tilldelningskriterier (2)
Intern identifierare: 1824364-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor (2)
Intern identifierare: 1824365-3