See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektriker - distribution och vägbelysning
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för distributionselektriker och vägbelysningselektriker. Anbudsområde 1: distributionselektriker Anbudsområde 2: entreprenadelektriker Anbudsområde 3: underhållselektriker
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Distributionselektriker
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98090:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 65310000 Eldistribution, 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Entreprenadelektriker
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98090:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Underhållselektriker
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98090:Lot:3