See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende hyra och installation/demontering av modulbyggnader
Beskrivning: Ramavtal avseende hyra och installation/demontering av modulbyggnader
Intern identifierare: 23/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Moduler
Beskrivning: Moduler
Huvudklassificering (cpv): 45252110 Byggnation av mobil anläggning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Moduler.
Beskrivning: Moduler.
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45213100 Anläggningsarbeten för kommersiella byggnader