351541-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Västerås: Hotelltjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hotelltjänster
Referensnummer: 2022/50
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55100000 Hotelltjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Hotelltjänster för Mälarenergi
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Hotelltjänster