351552-2025 - Resultat
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Researrangör för gruppresor utomlands
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResearrangör för gruppresor utomlands
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för arrangemang av gruppresor utomlands i samband med Domstolsverkets studieresor för tf. assessorer och ordinarie domare i enlighet med förfrågningsunderlaget i sin helhet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111940:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63511000 Organisering av paketresor, 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer, 63515000 Resetjänster, 63516000 Reseledartjänster