351564-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – En (1) Projektingenjör till Trafikverket Investering, Borlänge
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEn (1) Projektingenjör till Trafikverket Investering, Borlänge
BeskrivningResurskonsult projektingenjör till Trafikverket Investering i Borlänge.
Intern identifierareKOM-420318
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningResurskonsult - En (1) projektingenjör till Trafikverket Investering i Borlänge.
Intern identifierareEn (1) Projektingenjör till Trafikverket Investering, Borlänge