2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetskläder vård, service och utbildning
Beskrivning: Ale kommun upphandlar ramavtal avseende arbetskläder för vård, service och utbildning.
Intern identifierare: KS2024/101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Arbetskläder vård, service och utbildning